Lid worden?

Bardiensten 2019

 

 
BARDIENSTEN COMPETITIE 2019
zaterdag 6 april 2019 heren 3 beginnen om 12.00 uur en heren 2 om 14.00 uur
11.15 14.30 Fons Ruiter
14.00 18.00 Sandra Ruiter
14.30 18.00 Ria Sch. Uiterkamp en Annie Besten
18.00 22.00 Marriet Schrijver
18.00 22.00

Tom Siemerink

zaterdag 13 april 2019 dames dubbel beginnen om 12.00 uur en dames 1 om 14.00 uur
11.15 14.30 Chris Smeenk
14.00 18.00 Leonie Smeenk
14.30 18.00 Henk Spoolder
18.00 22.00 Alfred Tibben
18.00 22.00 Daniëlle Veldkamp
zondag 14 april 2019 jeugd rood begint om 09.00 uur en heren 1 om 12.30 uur
08.30 12.00 Anneke Spoolder
zaterdag 20 april 2019 dames 2 beginnen om 12.00 uur en heren 3 om 14.00 uur
11.15 14.30 José Vloedgraven
14.00 18.00 Tonnie Wagenmans
14.30 18.00 Hermien Verschoor en Sini Bentert
18.00 22.00 Ria Wolterink
18.00 22.00 Emiel Willemsen
maandag 22 april 2019 jeugd oranje begint om 09.00 uur
08.30 12.30 Suzanne Willemsen
zaterdag 11 mei 2019 dames dubbel beginnen om 12.00 uur en heren 1 om 14.00 uur
11.15 14.30 Henny Bouwhuis
14.00 18.00 Agnes Bouwhuis
14.30 18.00 Herna van Breen
18.00 22.00 André van Breen
18.00 22.00 Theo van Dartel
zondag 12 mei 2019 jeugd gemengd begint om 10.00 uur en heren 1 om 12.30 uur
09.15 12.30 Kim van Breen
zaterdag 18 mei 2019 heren 1 beginnen om 12.00 en dames 1 om 14.00 uur
11.15 14.30 Geertje Dingemans
14.00 18.00 Marco Grote Schaarsberg
14.30 18.00 Cora de Haas
18.00 22.00 Marcel ten Have
18.00 22.00 Sandra Heerink
zaterdag 25 mei 2019 heren 2 beginnen om 12.00 uur en dames 2 om 14.00 uur
11.15 14.30 André Havekes
14.00 18.00 Riet Heuven
14.30 18.00 Henny Heuven
18.00 22.00 Jan Hobert
18.00 22.00 Mariet Hoonhorst
zondag 26 mei 2019 heren 1 beginnen om 12.30 uur
zaterdag 1 juni 2019 dames 2 beginnen om 09.30 uur, dames 1 om 12.30 uur en 
heren 1 om 15.00 uur
08.45 12.00 Wilma Heuven
12.00 16.00 Herman Kemper
14.00 18.00 Diny Hobert
16.00 19.00 Wim Kinds
18.00 22.00 Christel Knobben
19.00 22.00 Jan Jansen Holleboom
zondag 2 juni 2019 jeugd rood begint 09.00 uur en heren 1 beginnen om 10.00 uur
08.30 12.00 Willemien Kemper
maandag 10 juni 2019 jeugd oranje begint om 09.00 uur
08.30 12.30 Cathy Straatman
Bardienstregels:
             * iedereen moet zelf de definitieve aanvangstijden in de gaten houden;
             * indien verhinderd, zelf voor vervanging zorgen;
             * wordt een activiteit om welke reden dan ook verplaatst naar een andere datum,
dan gaat de bardienst mee;
             * de prijslijst hangt in "de Haarhut";
             * er dient contant betaald te worden;
             *  de sleutel kan (na contact) gehaald worden bij:
      Carmen Westendorp (tel. 06-42734980)
Bart Willems (tel. 06-28210901)
             * na afloop van de laatste bardienst de envelop inleveren bij 
Alwi Knobben, Wiegerstraat 12
Indien de bardienst niet wordt nagekomen, wordt er een boete van € 25,00 opgelegd.